Likvidace vozidel Bezděkov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Bezděkov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pardubice. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Bezděkov

O Úžasném Bezděkově

Bezděkov je malebná a poklidná obec nacházející se v krásných krajích západních Čech. Tato oblast, která je pro svou přirozenou krásu a historický význam často navštěvovaná turisty, nabízí unikátní mix tradic, kulturních památek a rozmanité přírody.

Ekologická Odpovědnost

Bezděkov je hrdý na svou závazek k udržitelnosti a ekologické odpovědnosti. Občané i místní podniky se snaží chránit a zachovat místní přírodu, která je tak typická pro tuto oblast. Součástí tohoto úsilí je i ekologická likvidace vozidel.

Ekologická Likvidace Vozidel

Naše firma se specializuje na ekologickou likvidaci vozidel, službu, která pomáhá chránit naše životní prostředí. Staré a nepotřebné vozy mohou být nejen zdrojem ošklivého vizuálního smogu, ale také mohou způsobovat škodu našemu ekosystému.

Odstranění škodlivých materiálů: V naší firmě se staráme o to, aby byly všechny škodlivé materiály z vozidel odstraněny bezpečným a ekologickým způsobem.
Recyklace: Kdekoliv je to možné, snažíme se recyklovat materiály z vozidel, abychom snížili odpad a zároveň zachovali cenné zdroje.
Minimalizace znečišťování: Naše postupy minimalizují možné znečišťování, které by mohlo vzniknout při likvidaci vozidel.

Odtah Autovraků

Součástí naší služby je i odtah autovraků. Bez ohledu na stav vašeho vozu, naše společnost zajistí, že bude vaše vozidlo bezpečně a efektivně odstraněno. Tato služba je k dispozici po celém Bezděkově a okolí.

Pomáhejte nám chránit krásu a ekologickou integritu Bezděkova tím, že využijete naše služby ekologické likvidace vozidel a odtahu autovraků. Přispějte k udržitelnému budoucímu vývoji naší milované obce.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň