Likvidace vozidel Bernartice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Bernartice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Trutnov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Bernartice

O jedinečnosti Bernartic

Bernartice je malebná obec s dlouhou historií, ležící v úchvatné krajině severních Čech. Tyto poklidné, pastviny a lesy lemované plochy jsou jako stvořené pro pěší turistiku a cyklistiku. Ne nadarmo tuto oblast vyhledávají milovníci přírody a klidu z celého světa.

Ekologický ráz Bernartic

Bernartice nám svým vlastním způsobem připomíná, jak důležitá je harmonie mezi člověkem a přírodou. Tato obec se svým postojem k ochraně přírody vymyká ze zvyklostí a je příkladem toho, jak bychom se měli k našemu životnímu prostředí chovat.

Důraz na ekologii je zde patrný na každém kroku. Ať už jde o udržování čistoty místních lesů, péče o veřejné zeleně nebo podpora ekologických projektů, Bernartice se pyšní mimořádným úsilím o zachování přirozené rovnováhy.

Ekologická likvidace vozidel

Jedním z cest, jak Bernartice přispívají k ochraně životního prostředí, je podpora ekologické likvidace vozidel. Mnoho starých, nefunkčních a opuštěných vozidel totiž představuje vážné riziko pro naši přírodu.

Náš tým přichází s řešením, které je nejen ekologicky šetrné, ale také efektivní a bezproblémové pro vlastníky vozidel. Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Naše služby zahrnují:

V Bernarticích je náš servis vysoce ceněný, a to díky našemu profesionálnímu přístupu a hlubokému respektu k místní přírodě. Připojte se k našemu úsilí o lepší a čistší svět!

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň