Likvidace vozidel Babice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Babice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Prachatice. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Babice

Vítejte v Babicích: Srdci ekologické změny

Babice jsou malebná a klidná obec v Čechách, kde si místní obyvatelé hluboce cení přírodního bohatství svého kraje. Od zelených hájů a polí po průzračné řeky, krásy Babic jsou opravdu inspirující.

Ekologie v Babicích

V Babicích se dlouho rozvíjí myšlenka ekologické udržitelnosti. Je to vidět v úsilí obyvatel pečovat o své prostředí, ale i v našem přístupu k odpadu a recyklaci.

Naše Služby: Ekologická Likvidace Vozidel

Jako součást tohoto ekologického pohybu, naše firma nabízí služby ekologické likvidace vozidel v Babicích. Snažíme se přispět ke snižování negativních dopadů automobilového průmyslu na životní prostředí tím, že:

Věříme, že naše práce pomáhá udržovat Babice krásné a ekologicky udržitelné. Společně můžeme postupovat směrem k zelenější budoucnosti pro naši obec a pro celý svět.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň