Likvidace vozidel Zvole. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Zvole. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Šumperk. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Zvole

Zvole: Srdce Čech a Ekologie v Harmonii

Zvole, malebná obec uprostřed Čech, je synonymem pro klid, přírodní krásu a tradici. Procházejíc se jejími ulicemi či okolní přírodou, lze cítit ducha minulosti a současnosti žijící v harmonii.

Dnes však stojí Zvole nejen za zmínku díky svým historickým památkám či přírodním pokladům. Obec je nyní spojována také s moderní ekologickou myšlenkou a snahou o trvalou udržitelnost.

Naše Společnost a Ekologická Likvidace Vozidel

S růstem počtu automobilů na silnicích narůstá také potřeba ekologicky zodpovědné likvidace vozidel, která dosloužila svému účelu. Naše firma přichází s řešením v oblasti ekologické likvidace aut, a to přímo v Zvoli.

Věříme, že ekologie je nejen otázkou zachování přírody, ale také způsobem, jak chránit a obnovovat naše společné dědictví. Proto nabízíme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem, která zabezpečí, že vaše auto bude zlikvidováno v souladu s nejnovějšími environmentálními standardy.

Naše služby zahrnují kompletní odtah vašeho vozidla přímo z vašeho domova nebo jiného místa ve Zvoli a jeho okolí. Díky našemu profesionálnímu přístupu a závazku k ekologii přispíváme k čistší a zelenější budoucnosti nejen pro Zvole, ale pro celé Čechy.

Pokud hledáte způsob, jak se vzdát svého starého vozidla zodpovědným způsobem, obrate se na nás. Společně můžeme pracovat na lepším a ekologičtějším zítřku.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň