Likvidace vozidel Zvěstovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Zvěstovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Zvěstovice

Zvěstovice: Srdce Čech s Ekologickým Smýšlením

Zvěstovice, malebná obec v srdci Čech, je známá svým bohatým dědictvím a přírodními krásami. Oblouky stromů lemují úzké cesty a příroda zde působí v harmonii s lidmi. Jak se svět vyvíjí a prioritou se stává ekologie, Zvěstovice nezůstávají pozadu.

Ekologická Odpovědnost v Zvěstovicích

Občané Zvěstovic si váží své přírody a hledají způsoby, jak ji chránit. Ať už se jedná o recyklaci, kompostování nebo podporu místních zemědělců, ekologie je v centru jejich myšlení. Toto poslání chránit planetu se stává zřejmým v každém kroku, který obec podniká.

Ekologická Likvidace Vozidel: Krok k Lepší Budoucnosti

S rostoucím počtem vozidel, která dosáhla svého životního cyklu, je důležité zajistit jejich ekologickou likvidaci. Vraky aut mohou být zdrojem znečištění, pokud nejsou správně zlikvidovány. A právě zde naše firma vstupuje do hry.

Naše Služby v Zvěstovicích

Jsme hrdi na to, že můžeme nabídnout obyvatelům Zvěstovic služby ekologické likvidace vozidel s odtahem. Naše metody zajišťují, že žádné škodlivé materiály neprosáknují do půdy nebo vody a že všechny části, které lze znovu použít, jsou recyklovány. Odtah vraků z vašeho domu nebo podniku je rychlý a bezproblémový. S naší firmou můžete být jisti, že se o vaše staré auto postaráme s nejvyšším respektem k životnímu prostředí.

V Zvěstovicích můžete pokračovat v životě s vědomím, že děláte vše pro ochranu této nádherné obce a naší planety. Děkujeme za vaši důvěru a za to, že s námi jdete ruku v ruce směrem k ekologicky udržitelné budoucnosti.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň