Likvidace vozidel Zvěrkovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Zvěrkovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Zvěrkovice

Zvěrkovice – Srdce Čech s citem pro ekologii

Zvěrkovice je malebná obec ležící v náručí krásné české přírody. Historie tohoto místa je stejně bohatá jako barevný mozaik krajiny, kterou obklopuje. Zelené louky střídají vzrostlé stromy a říčky, co se klikatí v jejím okolí, vytvářejí dokonalou harmonii přírody a člověka.

V posledních letech však obyvatelé Zvěrkovic a celých Čech začali vnímat narůstající potřebu ochrany přírody. Ekologie a udržitelný životní styl se staly nejen trendem, ale i nutností. Toto povědomí vede k tomu, že lidé hledají způsoby, jak minimalizovat svou ekologickou stopu a přispět k ochraně planety pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel – Krok k čistší přírodě

Jedním z aspektů moderního života, který má významný dopad na životní prostředí, je stále rostoucí počet vozidel. Autovraky, které se hromadí na různých místech, mohou kontaminovat půdu a vodu, a tím ohrozit místní ekosystémy. V tomto kontextu přichází na scénu ekologická likvidace vozidel.

Naše firma se specializuje právě na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Věříme v to, že každé auto, které doslouží, by mělo být zpracováno odpovědným a ekologicky šetrným způsobem. Díky našim službám se Zvěrkovice a další oblasti v Čechách mohou těšit z čistší přírody bez nepotřebných autovraků.

Odtah autovraků v Zvěrkovicích

Pro obyvatele Zvěrkovic a okolních obcí nabízíme službu odtahu autovraků. Uvědomujeme si, jak důležité je mít rychlý a spolehlivý servis, na který se můžete obrátit v případě potřeby. Naše firma je zde pro vás, abyste mohli jednoduše a bez starostí přispět k ochraně místního ekosystému.

Spojme síly a udělejme společně Zvěrkovice a celé Čechy čistším a zelenějším místem pro všechny!

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň