Likvidace vozidel Zlátenka. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Zlátenka. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Zlátenka

Zlátenka – Perla okresu Pelhřimov

V srdci Čech se nachází malebná obec Zlátenka, jež je součástí okresu Pelhřimov. Přírodní krásy a kulturní dědictví tvoří dokonalou symbiózu, jež je hrdým odrazem tradic a hodnot obyvatel tohoto regionu.

Ekologie v Zlátenka
Zlátenka si zakládá na ochraně svého životního prostředí a na podpoře ekologických iniciativ. Obyvatelé si uvědomují důležitost zachování čistého a zdravého prostředí pro současné i budoucí generace.

• Ochrana přírody a krajiny
• Podpora místních ekologických projektů
• Výsadba stromů a zeleně pro zlepšení kvality ovzduší

Ekologická likvidace vozidel a odtah autovraků
V souladu s ekologickým smýšlením obce, je zde velký důraz kladen na řádnou likvidaci vozidel, která dosloužila svému účelu. Autovraky mohou být zdrojem nebezpečných látek a chemikálií, které ohrožují životní prostředí. Proto je důležité je správně a bezpečně zlikvidovat.

• Profesionální a certifikovaná likvidace vozidel
• Bezpečné odstranění nebezpečných látek z vozidel
• Odtah vozidel z jakéhokoli místa v Čechách

Naše firma je hrdým poskytovatelem těchto služeb v obci Zlátenka a okolí. Nabízíme rychlý, bezpečný a ekologický odtah a likvidaci vozidel, abychom přispěli k zachování krás a čistoty tohoto malebného regionu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň