Likvidace vozidel Želetava. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Želetava. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Želetava

Želetava: Malebná obec s ekologickým cítěním

Nestojí daleko od historických měst Moravy, avšak s vlastním nezaměnitelným kouzlem. Želetava, obec uprostřed zeleně, představuje krásné spojení tradičního života a moderního směřování k ochraně přírody.

Tato obec je hrdá na svou historii a kulturní dědictví, ale stejně tak na svůj ekologický přístup k životnímu prostředí. V posledních letech zaznamenala Želetava zvýšený zájem o ekologii a udržitelnost. Obyvatelé obce si uvědomují důležitost ochrany životního prostředí pro současné i budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel: Krok směrem k čistší budoucnosti

Jedním z problémů, kterým moderní společnost čelí, je nárůst počtu starých a nepoužívaných vozidel. Tyto autovraky nejenže znehodnocují vizuální stránku krajiny, ale mohou také negativně ovlivnit životní prostředí prostřednictvím úniku nebezpečných látek.

V tomto směru přichází naša firma s řešením. Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Naše služby garantují, že vozidla budou likvidována s ohledem na životní prostředí, a to tak, aby byly recyklovány všechny recyklovatelné materiály a nebezpečné látky byly bezpečně odstraněny.

Spolupráce s Želetavou pro lepší zítřky

Naše firma je hrdá na to, že může nabízet své služby v oblasti ekologické likvidace vozidel i obyvatelům Želetavy. Společně s obcí a jejími obyvateli pracujeme na tom, aby naše krajina zůstala čistá a zelená pro generace, které přijdou po nás. Pokud máte staré vozidlo, které už nepoužíváte, neváhejte se na nás obrátit. Pomozte nám chránit naše životní prostředí jedním ekologickým krokem najednou.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň