Likvidace vozidel Ždírec nad Doubravou. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Ždírec nad Doubravou. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Ždírec nad Doubravou

Ždírec nad Doubravou: Klenot v srdci Čech

Ležící v malebném prostředí východních Čech, Ždírec nad Doubravou je obec, která se může pochlubit bohatou historií, kulturním dědictvím a přírodními krásami. Jeho klidné uličky a zachovalé historické budovy dávají návštěvníkům pocit, že čas zde zastavil svůj běh. Přírodní scenérie, která obklopuje Ždírec, odráží čistotu a živost české krajiny.

Ekologie: Priorita pro Ždírec nad Doubravou

Stejně jako mnoho obcí po celém světě, i Ždírec nad Doubravou si klade za prioritu udržitelný rozvoj a pečovat o své přírodní bohatství. Místní komunita je stále více informovaná o důležitosti ekologického přístupu k životu a je aktivní v ochraně svého životního prostředí.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší budoucnosti

Jako součást tohoto ekologického hnutí vznikla potřeba řešit problematiku stárnoucích a nepoužívaných vozidel, která mohou mít negativní dopad na životní prostředí. Ekologická likvidace vozidel nabízí řešení pro tyto autovraky, zajišťujíc tak, že jejich likvidace proběhne v souladu s nejnovějšími ekologickými normami.

Odtah autovraků v Ždíreci nad Doubravou

Naše firma je hrdá na to, že může nabídnout služby ekologické likvidace vozidel s odtahem právě v Ždíreci nad Doubravou a okolí. Nabízíme rychlý, efektivní a především ekologicky šetrný způsob, jak se zbavit starých vozidel. Naše mise je chránit přírodu a pomáhat občanům Ždírce nad Doubravou udržet jejich obec čistou a zelenou.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň