Likvidace vozidel Zajíčkov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Zajíčkov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Zajíčkov

Zajíčkov – malebná obec s ekologickým směřováním

Zajíčkov, nacházející se v okrese Pelhřimov, je malebná obec, která si zakládá na svých tradicích, ale zároveň nespí na vavřínech a hledí do budoucnosti. Tato obec je obklopena nádhernou přírodou, která si zaslouží naši ochranu a péči.

V dnešní době, kdy je ekologie na prvním místě, Zajíčkov, stejně jako mnoho jiných obcí v Čechách, usiluje o trvale udržitelný rozvoj. A právě ekologické hodnoty jsou tím, co nás spojuje s obyvateli této obce.

Ekologická likvidace vozidel – krok k čistší přírodě

Nespočet aut končí svůj životní cyklus každý rok a stává se z nich potenciální hrozba pro naše životní prostředí. Je nezbytné řešit tento problém s odpovědností a odborností. Naše firma je připravena nabídnout řešení ve formě ekologické likvidace vozidel.

Nejenže se staráme o to, aby stará auta byla správně a bezpečně zlikvidována, ale zároveň nabízíme odtah autovraků přímo z vašeho domova nebo podnikání. Díky našemu servisu se můžete snadno a rychle zbavit nepotřebného vozidla, a zároveň přispět k ochraně životního prostředí.

Pokud se nacházíte ve Zajíčkově či jiné části Čech a hledáte spolehlivou firmu, která se postará o ekologickou likvidaci vašeho vozidla, jsme tu právě pro vás. Společně můžeme udělat krok k čistší a zelenější budoucnosti.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň