Likvidace vozidel Zadní Zhořec. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Zadní Zhořec. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Zadní Zhořec

Zadní Zhořec – Skvost v srdci Čech

Zadní Zhořec je malebná obec v České republice, která se může pochlubit nádhernými přírodními scenériemi a bohatou historií. Zelené louky, stinné lesy a starobylá architektura zdejších staveb vytvářejí nezaměnitelnou atmosféru, která pohladí srdce každého návštěvníka.

Ochrana přírody a ekologie

S přírodou a krajinou tak půvabnou je nezbytné dbát na její ochranu a zachování pro budoucí generace. Ekologie je zde na prvním místě a obyvatelé Zadního Zhořce jsou hrdí na svůj ekologický přístup k životnímu prostředí. S ohledem na tento závazek je nezbytné řešit i problémy, jako jsou stárnoucí vozidla, která mohou mít negativní dopad na životní prostředí.

Ekologická likvidace vozidel

Staré a nepoužívané automobily mohou být potenciálními zdroji znečišťování, proto je důležité se jich zbavit způsobem, který je bezpečný pro naši planetu. A právě zde vstupuje na scénu naše firma, nabízející ekologickou likvidaci vozidel s odtahem.

Odtah autovraků přímo z Vašeho domova

Náš tým je připraven poskytnout vám služby odtahu a ekologické likvidace vašeho vozidla přímo z vašeho domova v Zadním Zhořci. Máte tak jistotu, že se vaše vozidlo stane součástí řešení pro lepší a čistší budoucnost našeho kraje. Učiňte správný krok pro naši planetu a svěřte svůj autovrak profesionálům.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň