Likvidace vozidel Záblatí. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Záblatí. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Prachatice. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Záblatí

Záblatí – Zelený krok za čistou obcí

Záblatí, malebná obec v srdci Čech, je místem, kde se historie mísí s moderností a kde příroda hraje klíčovou roli. Procházky kolem starých staveb, zelených polí a tajemných lesů zde skýtají nezapomenutelný zážitek všem návštěvníkům.

Ekologie na prvním místě

V posledních letech se Záblatí stalo vzorem v oblasti ekologického myšlení. Obyvatelé obce si uvědomují důležitost péče o životní prostředí a hledají způsoby, jak minimalizovat svůj ekologický dopad. Jednou z těchto cest je i správná likvidace starých a nefunkčních vozidel.

Ekologická likvidace vozidel

Nepotřebná auta mohou způsobovat škody na životním prostředí. Pokud nejsou náležitě zlikvidována, mohou do půdy a vody uvolňovat nebezpečné chemikálie. Naštěstí je zde řešení. Naše firma je hrdým poskytovatelem služeb ekologické likvidace vozidel s odtahem přímo v Záblatí.

Odtah autovraků pro Záblatí

Nabízíme rychlý, spolehlivý a hlavně ekologický odtah autovraků. Nejenže tím přispějete k čistotě naší obce, ale také se postaráte o to, aby vaše staré auto bylo zpracováno v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy. Naše firma je tu pro vás, abyste mohli udělat správný krok pro Záblatí a naši planetu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň