Likvidace vozidel Vystrkov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Vystrkov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Vystrkov

Vystrkov: Krása České přírody a péče o životní prostředí

V srdci Čech se nachází malebná obec Vystrkov, známá svým bohatým kulturním dědictvím a přírodní krásou. Tato oblast je domovem mnoha druhům flóry a fauny, což podtrhuje důležitost udržitelnosti a péče o životní prostředí.

S přibývajícím počtem vozidel a technologickým pokrokem se bohužel zvyšuje i počet starých a nepotřebných automobilů, které představují nejen vizuální, ale i ekologický problém. Právě proto je ekologická likvidace vozidel klíčová pro zachování krásy a zdraví naší obce.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistšímu Vystrkovu

Naše firma je hrdá na to, že nabízí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem právě v obci Vystrkov a širokém okolí. Rozumíme důležitosti zachování čistoty a krásy našeho regionu a jsme zavázáni k tomu, aby naše služby byly v souladu s tímto posláním. Ekologická likvidace vozidel je nejen způsobem, jak chránit životní prostředí, ale také jak se postarat o komunitu a její budoucnost.

Když se rozhodnete pro naše služby, nejenže se zbavíte svého starého vozu bez obtíží, ale také přispějete k ochraně a obnově krásy Vystrkova. Naše služby garantují rychlý, efektivní a hlavně ekologicky odpovědný způsob likvidace vozidel.

Společně za čistší budoucnost Vystrkova

Vystrkov je více než jen obec; je to domov, místo plné historie a přírodního bohatství. Společně můžeme pracovat na tom, aby tato krása přetrvávala pro budoucí generace. A naše firma je zde, abychom vám pomohli udělat první krok tím správným směrem.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň