Likvidace vozidel Vysoká Lhota. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Vysoká Lhota. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Vysoká Lhota

Vysoká Lhota – Srdce ekologie v Čechách

Vysoká Lhota, malebná obec situovaná v kouzelných krajích Čech, je symbolem tradice spojené s moderní vizí. Tato obec nejen že uchovává kulturu a historii svého kraje, ale také si cení čistého životního prostředí a ekologického přístupu ke své budoucnosti.

Ekologie – Priorita pro Vysokou Lhotu

S rostoucím vědomím o významu ochrany přírody a zachování ekosystému se Vysoká Lhota stává příkladem pro ostatní. Obec se zavázala k řadě iniciativ zaměřených na snižování své ekologické stopy a podporu udržitelných praktik.

Ekologická likvidace vozidel – Krok k čistší budoucnosti

Jedním z hlavních kroků směřujících k ekologické udržitelnosti je správná likvidace vozidel, která přestaly sloužit svému účelu. Nejen že se jedná o potenciální znečišťovatele životního prostředí, ale také můžou způsobit řadu rizik pro místní obyvatele a faunu. Naše firma nabízí služby ekologické likvidace vozidel, garantující bezpečné a efektivní zpracování starých aut.

Odtah autovraků z Vysoké Lhoty

Chápeme, že mít vrak auta doma nebo na pozemku není estetické a také může představovat riziko. Proto naše firma poskytuje odtahovou službu, která vám zajistí rychlé a profesionální odstranění nepotřebného vozidla. S naším přístupem k ekologické likvidaci můžete mít jistotu, že váš automobil bude zlikvidován v souladu s nejvyššími environmentálními standardy.

Spojením tradic, vědomí o ekologii a profesionálních služeb, jako je naše ekologická likvidace vozidel, se Vysoká Lhota stává modelem pro udržitelný život v Čechách. Společně můžeme tvořit čistší a zelenější budoucnost.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň