Likvidace vozidel Vyklantice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Vyklantice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Vyklantice

Vyklantice: Malebná obec s ohledem na ekologii

Vyklantice, malebná obec v srdci Čech, je místem, které si zakládá na zachování svého přirozeného kouzla a čistoty prostředí. Při procházce uličkami nebo při pohledu na zdejší krajinu cítíte hlubokou spojitost s přírodou, kterou místní obyvatelé hrdě chrání.

Ekologická odpovědnost v praxi

Ačkoliv je obec známá svým historickým a přírodním bohatstvím, Vyklantice také rozpoznává význam moderních ekologických postupů. Je důležité nejen zachovat krásu obce pro současné generace, ale také se postarat o to, aby budoucí generace mohly tuto krásu obdivovat.

Ekologická likvidace vozidel: Krok směrem k čistší budoucnosti

Stárnoucí vozidla, která dosloužila svůj životní cyklus, mohou být ekologickým břemenem. Unikající oleje, vybledlé barvy a rez mohou poškodit naše prostředí. Naštěstí naše firma přichází s řešením. Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel, kde se staráme o to, aby byly vozy bezpečně a šetrně zpracovány, chráníme tak přírodu a zajišťujeme, že z obce neunikne ani kapka škodlivých látek.

Odtah autovraků: Rychle, snadno a ekologicky

Máte doma stojící autovrak a nevíte, co s ním? Naše firma nabízí služby odtahu vozidel přímo z Vašeho domova v obci Vyklantice. Zajistíme rychlý a hladký proces odtažení vašeho vozidla a následnou jeho ekologickou likvidaci. Tak můžete být v klidu, že jste udělali správné ekologické rozhodnutí pro svou obec.

Zvolte ekologickou cestu a přidejte se k nám v péči o čistou a zelenou budoucnost Vyklantic.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň