Likvidace vozidel Výčapy. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Výčapy. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Výčapy

Výčapy – Srdce Čech a Oáza Ekologie

Výčapy, malebná obec v srdci Čech, je místem, kde se tradiční hodnoty spojují s moderními ekologickými trendy. Procházíte-li se jejími uličkami a krajinou, ucítíte atmosféru spjatou s přírodou, s historií a s hrdými obyvateli, kteří si cení svého domova.

V posledních letech se stále více lidí stává vědomými významu ekologie a udržitelnosti. A právě v Čechách, v obci Výčapy, je toto povědomí zvláště cítit. Občané obce se stále více zaměřují na to, jak žít v harmonii s přírodou, jak chránit své okolí a jak minimalizovat ekologickou stopu.

Ekologická likvidace vozidel v Výčapech

Jedním z aspektů, na které se v oblasti ekologie klade důraz, je odpovědná likvidace autovraků. Vozidla, ať už z důvodu stáří, havárie či jiných okolností, mohou představovat značné ekologické riziko. Obsahují mnoho škodlivých látek, které mohou kontaminovat půdu a vodu, pokud nejsou správně likvidovány.

Naše firma je zde, aby poskytla řešení. Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo z vašeho domova či místa, kde se vozidlo nachází. Naším cílem je zajištění, že každý autovrak je zpracován s maximálním ohledem na životní prostředí, a tím přispět k ochraně nádherné krajiny a přírody obce Výčapy.

Pokud hledáte spolehlivou a ekologicky odpovědnou firmu pro likvidaci vašeho vozidla v obci Výčapy, jsme zde pro vás. Vaše staré vozidlo se tak stane součástí řešení, nikoli problému.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň