Likvidace vozidel Víska. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Víska. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Víska

Víska: Malebná perla Čech s pečetí ekologie

Víska, obec ukrytá v srdci Čech, je synonymem pro harmonii mezi člověkem a přírodou. Z každého koutu zde dýchá historie a tradice, která se proplétá s moderním životem jejích obyvatel. Malebné uličky, staré stavení a zelené louky jsou výkladní skříní tohoto místa, kde se historie setkává s budoucností.

V oblasti ekologie se Víska neustále snaží zlepšovat. Občané si uvědomují důležitost ochrany životního prostředí a aktivně přispívají k zachování krásy svého domova. Zde, kde si lidé cení čistého vzduchu a nedotčené přírody, je ekologický přístup nejen vítán, ale i očekáván.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší budoucnosti

Jako součást tohoto přístupu k životnímu prostředí nabízí naše firma ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Víme, že každý autovrak, který zůstává opuštěný, představuje potenciální ekologickou hrozbu. Proto je naší prioritou nabídnout rychlé a efektivní řešení, které eliminuje tuto hrozbu a současně podporuje udržitelnost.

Vískou jezdí mnoho aut, z nichž některá již odsloužila svůj čas. Společně s obyvateli Vísky se snažíme zajistit, aby stará vozidla byla zpracována ekologicky a jejich části znovu využity. Tímto způsobem nejenže přispíváme k ochraně životního prostředí, ale také podporujeme místní ekonomiku.

Odtah autovraků: Pohodlná a ekologická alternativa

Naše služby zahrnují i odtah autovraků přímo z místa. Víme, že v dnešním rychlém světě je čas velmi drahý, a proto přicházíme s řešením přímo k vám. Odtah, likvidace a recyklace vašeho vozidla proběhne s nejvyššími ekologickými standardy, abyste mohli pokračovat ve svém životě s vědomím, že jste udělali správnou věc pro Vísku a pro naši planetu.

Společně s obyvateli Vísky se snažíme tvořit lepší a zelenější zítřky. Naše firma je hrdá na to, že je součástí tohoto úsilí a nabízí služby, které nám všem umožní pokročit směrem k udržitelnější budoucnosti.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň