Likvidace vozidel Vír. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Vír. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Vír

Vír: Klenot Českého srdce

Vír je jedinečným místem v srdci Čech. Obec, která se nachází na rozhraní krásných lesů a malebných jezer, je známá svou neotřelou krásou a historií. Když se projdete ulicemi Víru, cítíte spojení přírody a kultury, které je v tomto místě tak silné.

Ekologie v centru pozornosti

Přes své přírodní bohatství si obyvatelé Víru uvědomují, jak důležité je chránit a udržovat své životní prostředí. Ekologie zde není jen módním slovem, ale skutečným způsobem života. Obyvatelé a místní podniky usilovně pracují na tom, aby minimalizovali svou uhlíkovou stopu a chránili místní ekosystémy.

Ekologická likvidace vozidel: Krok směrem k čistšímu Víru

Ale co s auty, která již odsloužila své a stávají se potenciální hrozbou pro životní prostředí? Zde přichází na scénu naše firma. Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel, což znamená, že se staráme o to, aby stará auta byla zpracována způsobem, který je co nejšetrnější k planetě.

Odtah vozu bez starostí

A to nejlepší na tom všem? Nabízíme i služby odtahu autovraků přímo z vašeho domova v obci Vír. Takže nemusíte řešit žádné komplikace spojené s transportem auta k nám. Stačí nám zavolat a my se o vše postaráme. S naší firmou je ekologická likvidace vozidel v obci Vír rychlá, efektivní a hlavně – ekologická.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň