Likvidace vozidel Věžnice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Věžnice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Věžnice

Věžnice: Přírodní krása Čech

Věžnice, malebná obec v srdci Čech, se může pochlubit nejen svou bohatou historií, ale také panenskou přírodou a krajem, který pohladí duši. Procházejíc se tímto místem, můžete cítit harmonii a spojení s přírodou, což je v dnešním rušném světě vzácné.

Ekologie: Na prvním místě

Právě díky své nezaměnitelné atmosféře se obyvatelé Věžnice i návštěvníci snaží zachovávat její čistotu a krásu. Ekologická odpovědnost zde není jen prázdným pojmem. Je to závazek, který občané berou vážně, aby zachovali krásu obce pro příští generace.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší budoucnosti

S rostoucím počtem starých a nepoužívaných vozidel je nezbytné zajistit jejich správnou a bezpečnou likvidaci. A právě v tomto směru naše firma přichází s řešením. Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel, což znamená, že se staráme o to, aby každý autovrak byl zpracován s nejmenším dopadem na životní prostředí.

Odtah autovraků: Snadný a bezproblémový

Kromě ekologické likvidace vozidel nabízíme také službu odtahu autovraků přímo z místa. Zajistíme rychlý, bezpečný a profesionální odtah vašeho vozu přímo z Věžnice. S naší firmou se nemusíte starat o nic – my se postaráme o všechno za vás.

Připojte se k nám v našem úsilí chránit a zachovávat přírodní krásu Věžnice a přispějte k ekologicky šetrné budoucnosti.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň