Likvidace vozidel Větrný Jeníkov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Větrný Jeníkov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Větrný Jeníkov

Větrný Jeníkov – Krása české přírody

Větrný Jeníkov je malebná obec uprostřed Čech, kde příroda a kultura společně tvoří harmonický celek. Tato oblast je charakterizována zelenými kopci, rozsáhlými lesy a klidnými místy, kde si místní obyvatelé i návštěvníci mohou vychutnat klid a pohodu.

Ekologie v srdci obce

Obyvatelé Větrného Jeníkova a jeho okolí si velmi cení přírodního dědictví, které mají na dosah ruky. Ekologie hraje v životě obce velkou roli a její obyvatelé se snaží žít v souladu s přírodou. Právě z tohoto důvodu je důležité dbát na zachování čistoty a krásy okolní krajiny.

Ekologická likvidace vozidel

Jak však zabezpečit, aby stará vozidla, která již slouží svému účelu, nezanechávala v přírodě svůj negativní otisk? Odpovědí je ekologická likvidace vozidel.

Odtah autovraků pro Větrný Jeníkov

Naše firma je zde pro vás, obyvatele Větrného Jeníkova a jeho okolí, aby vám nabídla služby ekologické likvidace vozidel s odtahem. Usilujeme o to, aby staré a nepotřebné automobily byly odtahovány a likvidovány způsobem šetrným k životnímu prostředí. Věříme, že díky našim službám můžeme přispět k zachování krásy a čistoty našeho regionu pro současné i budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň