Likvidace vozidel Veselý Žďár. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Veselý Žďár. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Veselý Žďár

Veselý Žďár: Klenot České Krajiny

Uprostřed Čech leží malebná obec Veselý Žďár, která v sobě skrývá historii, kulturu a nádhernou přírodu. Toto místo je nejen svědkem staletí, ale také domovem lidí, kteří ctí tradice a dbají na ochranu životního prostředí.

Harmonie s přírodou a závazek k ekologii

Obyvatelé Veselého Žďáru si velmi cení svého přírodního dědictví. Příroda je tím, co dává tomuto místu jeho charakter, a místní komunita je si toho plně vědoma. V posledních letech se zde roste zájem o ekologii a udržitelnost, což odráží celosvětový trend k ochraně naší planety.

Ekologická likvidace vozidel: Ochrana přírody a udržitelnost v praxi

I když automobily mohou být nezbytnou součástí moderního života, jejich životní cyklus nemusí končit jako zátěž pro životní prostředí. Staré, nepoužívané nebo poškozené vozy mohou způsobit škodu naší přírodě, pokud nejsou likvidovány správně.

Zde v Veselém Žďáru nabízíme ekologickou likvidaci vozidel, což zajišťuje, že každý automobil je recyklován co nejvíce a zbytky jsou likvidovány šetrně k životnímu prostředí. Díky našemu odtahu vozidel se nemusíte starat o logistiku. Naše firma je zde, aby vám pomohla chránit krásu Veselého Žďáru a zároveň se postarat o vaše staré auto.

Za zelenější Veselý Žďár

Společností, která stojí v čele tohoto ekologického hnutí v oblasti likvidace vozidel, jsme my. Jsme hrdi na to, že nabízíme služby, které nejen chrání naši přírodu, ale také podporují komunitu ve snaze o udržitelnější budoucnost. Společně můžeme zajistit, aby Veselý Žďár zůstal tak nádherný, jak je dnes.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň