Likvidace vozidel Vepříkov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Vepříkov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Vepříkov

Vepříkov: Klenot České krajiny

Ležící v srdci České republiky, obec Vepříkov je malebným kouskem přírody, kde se čas zdá zastavit. S jejími historickými staveními, zelenými loukami a živými komunitami, Vepříkov představuje to nejlepší z české krajiny a kultury.

Ekologie v srdci Vepříkova

Místní obyvatelé Vepříkova si velmi cení přírodního bohatství, které je obklopuje. Ekologie je nejen slovem, které se tu často skloňuje, ale je to i životní styl. Ochraně životního prostředí a trvalé udržitelnosti je zde věnována mimořádná pozornost.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší budoucnosti

Každé vozidlo má svůj životní cyklus a nakonec doslouží. Ale co poté? Ekologická likvidacija vozidel je klíčovým krokem k zachování čistoty naší přírody a Vepříkov není výjimkou. Autovraky mohou být znečišťující a nebezpečné pro životní prostředí. Je proto nezbytné zajistit jejich správnou likvidaci.

Naše firma je tu pro Vás

Jsme hrdi na to, že nabízíme služby ekologické likvidace vozidel s odtahem právě zde, v Vepříkově. Naše firma je spojením tradičních hodnot obce s moderním přístupem k ekologii. Pokud máte vozidlo k likvidaci, neváhejte se na nás obrátit. Dbáme na to, aby Vepříkov zůstal tak krásný, jak jej známe dnes.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň