Likvidace vozidel Velká Chyška. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Velká Chyška. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Velká Chyška

Velká Chyška: Srdce ekologie v Čechách

V malebném koutu Čech, v obci Velká Chyška, najdeme spojení tradice s moderním pohledem na svět. Tato obec je dokonalým příkladem toho, jak lze respektovat přírodu a zároveň se vyvíjet směrem k udržitelné budoucnosti.

Jedním z hlavních pilířů ekologie je odpovědná likvidace odpadů a recyklace. V dnešní době, kdy počet vozidel neustále roste, je důležité myslet i na ekologickou likvidaci autovraků. A právě zde vstupuje na scénu naše firma.

Ekologická likvidace vozidel s odtahem

Zavazujeme se zabezpečit ekologickou likvidaci vašeho vozidla tak, aby nevznikl žádný škodlivý dopad na naši krásnou přírodu. Naše služby nabízí snadný a bezbolestný způsob, jak se zbavit starého vozu. A co je nejlepší? Nabízíme odtah zdarma přímo z Vašeho domu či pracoviště v obci Velká Chyška a okolí.

Ochrana životního prostředí je záležitostí nás všech. S naší firmou můžete být jisti, že váš automobil bude zlikvidován ekologicky správným způsobem, a vy tak přispějete k zachování krásy obce Velká Chyška pro budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň