Likvidace vozidel Velká Bíteš. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Velká Bíteš. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Velká Bíteš

Velká Bíteš: Historie spojená s moderní ekologií

Ve středu Vysočiny, obklopena zelenými krajinnými panoramaty, leží malé město Velká Bíteš. Historie této obce sahá až do středověku, a přestože má bohatou tradici a kulturu, stále se dívá vpřed, směrem k udržitelnému rozvoji a ekologii.

Již několik let je Velká Bíteš svědkem růstu automobilového průmyslu. Jak se ale mění časy, mění se i potřeby obyvatel a celé společnosti. V dnešní době je důraz kladen na ekologické zacházení s vozidly, která již dosloužila. Ekologická likvidace vozidel je nejen odpovědným krokem k ochraně našeho životního prostředí, ale také k zajištění, že staré automobily budou recyklovány správným způsobem.

Ekologická likvidace a odtah vozu: Profesionální služby v srdci Čech

Naše firma je hrdá na to, že může nabídnout obyvatelům Velké Bíteše a okolních obcí profesionální služby v oblasti ekologické likvidace vozidel. S naším odborným týmem a moderním vybavením zajistíme, že váš automobil bude likvidován v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy.

Kromě toho nabízíme také odtah autovraků přímo z vašeho domova nebo místa určení. Ulehčíme vám tak od nepotřebného stresu a starostí spojených s odvozem starého vozidla.

Ve spolupráci s občany Velké Bíteše a okolních měst tak přispíváme k zachování čistoty a krásy našeho regionu a k udržitelné budoucnosti pro všechny jeho obyvatele.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň