Likvidace vozidel Věcov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Věcov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Věcov

Věcov – zelený klenot okresu Žďár nad Sázavou

V srdci Vysočiny, v okrese Žďár nad Sázavou, se nachází malebná obec Věcov. Toto místo je jako stvořené pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od ruchu měst a vychutnat si klid přírody. Zelené lesy, čisté prameny a krásné vyhlídky činí Věcov ideálním místem pro turistiku a relaxaci.

Ekologie v srdci Věcova

Obyvatelé Věcova si velmi váží svého přírodního bohatství a jsou si vědomi, jak důležité je chránit životní prostředí. Ekologie je zde na prvním místě a obec se pyšní řadou ekologických projektů. Věcov je proto symbolem pro harmonii mezi člověkem a přírodou.

Ekologická likvidace vozidel v obci

A právě proto, že Věcov a jeho obyvatelé dbají na ekologii, je zde přítomnost služeb naší firmy, která nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Staré, nepotřebné nebo nepojízdné vozy mohou způsobit značné ekologické škody, pokud nejsou likvidovány správným způsobem. Naše firma nabízí ruku v ruce s obcí Věcov řešení, které je ekologicky šetrné, a přitom efektivní.

Odtah autovraků v Čechách

Nepotřebujete se obávat složitostí nebo nákladů spojených s odtahem vašeho vozu. Naše firma poskytuje odtah autovraků v celých Čechách, a to včetně obce Věcov. S námi je proces likvidace vozu snadný, rychlý a hlavně ekologický.

Zvolte ekologickou cestu a svěřte svůj vůz do rukou odborníků. Věcov a naše firma vám děkují za váš příspěvek k ochraně našeho životního prostředí.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň