Likvidace vozidel Útěchovičky. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Útěchovičky. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Útěchovičky

Útěchovičky: Klenot v srdci Čech

Ležící v malebném koutě Čech, Útěchovičky je obec, kde se tradiční hodnoty a přírodní krásy spojují v harmonii. Přestože je menší, její charakter a atmosféra z ní dělají skutečný klenot mezi českými obcemi.

Ekologie: Priorita pro Útěchovičky

V době rostoucího vědomí o důležitosti zachování našeho přírodního dědictví se občané Útěchoviček stávají vzorem v péči o životní prostředí. Vždyť ekologie není jen módní slovo, ale skutečná potřeba pro budoucí generace. Obec Útěchovičky a její obyvatelé se zavázali k udržitelnosti, a to nejen slovy, ale i činy.

Ekologická likvidace vozidel: Odpovědnost vůči přírodě

Stará vozidla mohou způsobit značné ekologické škody. Uvolňování toxických látek do půdy a vodních zdrojů je hrozbou, které je třeba čelit. Ekologická likvidace vozidel je tedy nejen etickou volbou, ale i nezbytností pro zachování naší krásné přírody.

Nabídka naší firmy: Odtah a likvidace s respektem k životnímu prostředí

V Útěchovičkách a okolí je nyní k dispozici služba, která nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Naše firma se zavázala k poskytování této nezbytné služby s nejvyššími standardy kvality a ohledem na životní prostředí. Ať už máte staré auto, které chcete bezpečně a odpovědně zlikvidovat, nebo hledáte spolehlivý odtah pro váš autovrak, jsme zde, abychom vám pomohli. Věnujte své vozidlo do rukou profesionálů, kteří se postarají o jeho ekologickou likvidaci. V Útěchovičkách a v Čechách celkově tak můžete být jisti, že se staráte o naši planetu stejně odpovědně, jak se staráte o své vozidlo.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň