Likvidace vozidel Útěchovice pod Stražištěm. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Útěchovice pod Stražištěm. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Útěchovice pod Stražištěm

Útěchovice pod Stražištěm: Oáza čisté přírody s odpovědným přístupem k životnímu prostředí

Nedaleko hlavního města Prahy se rozkládá malebná obec Útěchovice pod Stražištěm. Toto místo s bohatou historií a úchvatnými přírodními scenériemi je obklopeno zelenými lesy a čistými řekami, díky čemuž se může pochlubit nezaměnitelnou atmosférou.

Ekologie v srdci Útěchovic pod Stražištěm

Občané Útěchovic pod Stražištěm si velmi cení přírodního bohatství své obce a tuto hodnotu si přejí zachovat i pro budoucí generace. Ekologie a udržitelnost jsou zde proto nejen slovy, ale skutečným životním stylem. Lokální komunita se snaží minimalizovat svou ekologickou stopu a podporovat aktivity, které přispívají k ochraně životního prostředí.

Ekologická likvidace vozidel: Odpovědný krok k čistší přírodě

V současné době se mnoho starých vozidel stává hrozivou ekologickou zátěží. Ať už se jedná o unikající kapaliny, nebo těžké kovy, jejichž likvidace je nezbytná, odstranění těchto potenciálních hrozeb je nezbytné pro zachování čistého životního prostředí. Naše firma se právě tímto zabývá.

Odtah autovraků v Útěchovicích pod Stražištěm

Jakožto součást našeho ekologického závazku nabízíme obyvatelům Útěchovic pod Stražištěm služby v oblasti odtahu a ekologické likvidace vozidel. Spoléháme se na moderní technologie a postupy, které garantují bezpečnou a ekologickou likvidaci starých automobilů, čímž přispíváme k ochraně přírody obce a jejího okolí. Je naší misí poskytovat tuto službu rychle, efektivně a s maximálním respektem k životnímu prostředí.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň