Likvidace vozidel Ústrašín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Ústrašín. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Ústrašín

Ústrašín: Přírodní klenot Čech

V srdci České republiky leží malebná obec Ústrašín, která s každým rokem působí stále více jako oáza klidu a harmonie mezi člověkem a přírodou. Historie a tradice zdejšího kraje se prolínají s moderními snahami o zachování přírodního dědictví a ochranu životního prostředí.

Ústrašín a ekologie: Společná cesta k udržitelné budoucnosti

Obec Ústrašín je známa svým přístupem k ekologii. Ať už jde o recyklaci, ochranu místní flory a fauny či podporu ekologických projektů, zdejší obyvatelé jsou si vědomi důležitosti péče o naši planetu. Je inspirativní vidět, jak místní komunita aktivně přispívá k udržitelnosti svého životního prostředí.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší přírodě

I přesto, že automobilová doprava přináší mnoho výhod, stává se časem mnoho vozidel nepotřebnými a potenciálně škodlivými pro naše okolí. Ekologická likvidace vozidel je nejenom způsobem, jak chránit naše životní prostředí, ale i cestou, jak využít potenciál starých vozidel na další recyklaci a výrobu.

Odtah autovraků v Ústrašíně a okolí

Naše firma je hrdá na to, že nabízí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem právě v obci Ústrašín a celých Čechách. Naším hlavním cílem je nabídnout rychlé, efektivní a především ekologicky odpovědné řešení pro ty, kteří chtějí likvidovat své staré vozidlo. Společně můžeme přispět k čistší a zelenější budoucnosti naší obce a celého kraje.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň