Likvidace vozidel Určice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Určice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Prostějov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Určice

Určice – Srdce Čech s Ekologickým Smýšlením

Určice, malebná obec v srdci Čech, je známa svou krásnou přírodou, bohatou historií a především silným smyslem pro zachování životního prostředí. Místní obyvatelé s hrdostí dbají na to, aby jejich krajina zůstala čistá a netrpěla nadměrným znečištěním.

Ekologie v Určicích

Ekologie je pro obyvatele Určic klíčovým pojmem. Ať už jde o recyklaci, kompostování či úsporné využívání energie, místní komunita je vždy v první linii při hledání nových cest, jak žít v souladu s přírodou.

Ekologická Likvidace Vozidel: Naše Přispění

V rámci tohoto ekologického úsilí je zde potřeba zdůraznit význam ekologické likvidace vozidel. Stará auta, která již neprocházejí technickou kontrolou nebo jsou po havárii nepoužitelná, mohou být potenciálním zdrojem znečištění. Odpadní oleje, kovy a další nebezpečné látky mohou uniknout do půdy a vodních zdrojů.

Proto naše firma nabízí v Určicích a okolí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem. Pomáháme zajistit, že autovraky nekončí v přírodě, ale jsou bezpečně a ekologicky zpracovány. Tím přispíváme k zachování čistoty a krásy našeho regionu a zajišťujeme lepší budoucnost pro nás všechny.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň