Likvidace vozidel Úhořilka. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Úhořilka. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Úhořilka

Úhořilka – malebná obec s očima upřenými k ekologii

V srdci Čech leží obec Úhořilka, skvost místní přírody a kulturního dědictví. S jejími úzkými uličkami, historickými památkami a zelenými krajinami se zdá být čas v Úhořilce zastaven. Avšak tato obec je více než jen spojením minulosti s přítomností, je to místo, kde se společnost podílí na ochraně našeho životního prostředí.

Ekologická odpovědnost v Úhořilce

Dnešní společnost si čím dál více uvědomuje význam udržitelnosti a Úhořilka není výjimkou. Obyvatelé obce a místní radní se snaží kombinovat tradice s moderními ekologickými postupy, aby bylo dosaženo harmonie mezi člověkem a přírodou.

Ekologická likvidace vozidel – krok k lepší budoucnosti

Vozidla, která dosloužila, mohou mít negativní dopad na životní prostředí, pokud nejsou správně zlikvidována. Proto je ekologická likvidace vozidel klíčovým krokem k zachování čistoty naší obce a celého regionu. Tento proces nejenže zabezpečuje, že nebezpečné materiály z aut nekontaminují naše životní prostředí, ale také pomáhá recyklovat cenné suroviny.

Odtah autovraků v Úhořilce

Pro ty, kteří chtějí své staré vozidlo zbavit správným a ekologicky zodpovědným způsobem, naše firma nabízí službu odtahu autovraků přímo z vašeho domova či jiného místa v obci Úhořilka. Díky našemu odhodlání k ekologickým postupům se můžete spolehnout na to, že vaše vozidlo bude zlikvidováno s nejvyšším standardem péče o životní prostředí.

Připojte se k nám a dejte svému vozidlu ekologický konec, zatímco přispíváte k udržitelnější budoucnosti pro Úhořilku a celé Čechy.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň