Likvidace vozidel Ubušínek. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Ubušínek. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Ubušínek

Ubušínek: Zelené srdce Čech

Ubušínek, malebná obec uprostřed Čech, je symbolem harmonie mezi člověkem a přírodou. Tato oblast je známá svým bohatým dědictvím, historickými památkami a především nekonečnými zelenými krajiny, které si zamiluje každý návštěvník.

Za poslední dekádu se obec stala průkopníkem v oblasti ekologických iniciativ. Lokální společenství se snaží zachovat nejen krásu, ale i zdraví své domoviny, věnuje pozornost recyklaci, udržitelnosti a dalším ekologickým aktivitám.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší budoucnosti

Jak je známo, stará a nefunkční vozidla mohou představovat vážnou hrozbu pro životní prostředí. Unikající oleje, benzin a další škodlivé látky mohou kontaminovat půdu a vodní zdroje. Proto je důležité zajistit, aby byla tato vozidla správně a ekologicky likvidována.

V obci Ubušínek je tomu věnována velká pozornost. Naše firma nabízí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem přímo z místa vašeho bydliště. Zajistíme, aby vaše vozidlo bylo zpracováno v souladu s nejnovějšími ekologickými normami a standardy, chráně tak přírodu kolem nás.

Odtah autovraků: Rychle a efektivně

Pokud vlastníte vozidlo, které už není v provozuschopném stavu, nemusíte se obávat komplikací s jeho odstraněním. Naše firma provádí rychlý a spolehlivý odtah autovraků z Ubušínku a okolí. S naším týmem profesionálů můžete být jisti, že vaše vozidlo bude zlikvidováno odpovědným a ekologickým způsobem.

Zařiďte dnes ekologickou likvidaci svého vozidla s námi a přispějte k zachování krásy a zdraví obce Ubušínek pro budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň