Likvidace vozidel Třebíč. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Třebíč. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Třebíč

O kouzlu Třebíče

Třebíč je město bohaté historie a unikátní kultury, ležící v srdci České republiky. Je známá svými historickými památkami, z nichž nejvýznamnější je bazilika sv. Prokopa a Židovská čtvrť, obě zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Třebíč je však nejen o historii, ale také o současnosti a budoucnosti, kde hraje stále větší roli udržitelnost a ekologie.

Směřujeme k ekologičtější budoucnosti

Jakožto město s hlubokým respektem k své historii a tradici si Třebíč uvědomuje i zodpovědnost vůči přírodě a životnímu prostředí. Ekologie a udržitelný rozvoj se stávají stále důležitějšími tématy, a to nejen na globální úrovni, ale i v každodenním životě obyvatel města.

Ekologická likvidace vozidel v Třebíči

A právě zde přichází na řadu naše firma. Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem, což přispívá k ochraně našeho životního prostředí. Autovraky, které znečišťují přírodu a představují hrozbu pro životní prostředí, odstraňujeme rychle, efektivně a především ekologicky. Přispíváme tak k čistší a zelenější Třebíči, kde historie a budoucnost jdou ruku v ruce s ochranou přírody.
Pokud hledáte spolehlivou firmu, která Vám zajistí ekologickou likvidaci vašeho vozidla v Třebíči a širokém okolí, jsme tu právě pro Vás.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň