Likvidace vozidel Těchobuz. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Těchobuz. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Těchobuz

O obci Těchobuz

Těchobuz je malebná obec, nacházející se v srdci České republiky. Její historie a přírodní krásy ji činí nejen ideálním místem k životu, ale také destinací, kde se můžeme setkat s autentickou českou kulturou. Krajina kolem Těchobuze je prosvětlena zelenými lesy a lukami, čímž nabízí nádherný kontrast k modernímu životu ve městech.

Ekologie a Těchobuz

Stejně jako mnoho jiných obcí v České republice, i Těchobuz si je vědom své odpovědnosti k životnímu prostředí. Obyvatelé obce a místní samospráva společně hledají způsoby, jak chránit místní přírodu a udržet ji v co nejlepším stavu pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel – krok ke zdravějšímu prostředí

Jedním z klíčových aspektů ochrany životního prostředí je správná likvidace odpadu, a to včetně autovraků. Staré automobily mohou obsahovat řadu nebezpečných materiálů, které mohou kontaminovat půdu a vodu, pokud nejsou řádně zlikvidovány.

Naše firma a Těchobuz

Naše firma je hrdá na to, že nabízí obyvatelům Těchobuze ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Díky našim službám můžete mít jistotu, že váš starý vůz bude zlikvidován v souladu s nejvyššími ekologickými standardy. Dbáme na to, aby každý autovrak byl odtahován a zpracován způsobem, který je co nejšetrnější k životnímu prostředí. Společně můžeme přispět k udržení Těchobuze čistým a zeleným místem pro všechny jeho obyvatele a návštěvníky.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň