Likvidace vozidel Světnov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Světnov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Světnov

Světnov: Malebná obec s ekologickým smýšlením

Světnov, položená v srdci Čech, je obec, kde se tradice snoubí s moderním životem. Její malebná krajina a středověké památky dodávají místu nezapomenutelný charakter, a přesto zde najdeme i snahu o ekologický a udržitelný rozvoj.

V posledních letech se stále více obyvatel Světnova stává vědomými ohledně dopadu, který máme na naši planetu. Ať už jde o recyklaci, šetření energií nebo ekologickou likvidaci, obyvatelé Světnova jdou s dobou.

Ekologická likvidace vozidel: Šetrný přístup k naší přírodě

V dnešní době se stále častěji setkáváme s vozidly, která již nejsou v provozuschopném stavu. Tyto „autovraky“ mohou způsobit vážné ekologické škody, pokud nejsou správně likvidovány. Tuky, oleje a jiné chemikálie mohou kontaminovat půdu a vodu, což ohrožuje naše zdraví i životní prostředí.

Naše firma nabízí řešení pro obyvatele Světnova a okolí. Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Tím zajistíme, že vaše staré vozidlo bude likvidováno v souladu s nejnovějšími ekologickými normami a předpisy.

Odtah autovraků: Rychle, snadno a bez starostí

Nemusíte se obávat složitého procesu nebo nákladů. Naše služby zahrnují odtah vašeho vozidla přímo z vašeho domova nebo jakéhokoli jiného místa v obci Světnov a jeho okolí. Naše firma vám nabízí nejen profesionální, ale především ekologicky šetrné služby, díky kterým bude vaše vozidlo zlikvidováno odpovědným a udržitelným způsobem.

V Světnově se nám daří spojovat tradici s moderním přístupem k životnímu prostředí, a s naší pomocí můžete být součástí této změny.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň