Likvidace vozidel Světlá nad Sázavou. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Světlá nad Sázavou. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Světlá nad Sázavou

Světlá nad Sázavou – Klenot České krajské krajiny

Světlá nad Sázavou je malebné město ležící v srdci Čech, kde se spojuje historie s moderním životem. Procházky kolem tohoto místa odhalují harmonickou kombinaci přírodních krás a architektonických památek. Řeka Sázava, kolem níž město leží, přidává k jeho kouzlu a vytváří přirozenou oázu klidu a pohody.

Ekologie – Klíč k budoucnosti Světlé nad Sázavou

Stejně jako mnoho českých měst, i Světlá nad Sázavou si uvědomuje důležitost ekologie a udržitelnosti pro zachování své jedinečné krásy pro budoucí generace. Místní komunita je proto zapojena do různých ekologických iniciativ, které mají za cíl snížit environmentální dopad na krajinu a udržovat ji v co nejlepším stavu.

Ekologická likvidace vozidel – Naše firma se stará o vaše staré vozy

Právě zde vstupuje naše firma do hry. Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. V dnešní době, kdy se množství autovraků neustále zvyšuje, je naše služba stále aktuálnější. A právě Světlá nad Sázavou je jedním z míst, kde naši služby nabízíme. Přispíváme tak k udržitelnosti kraje a pomáháme zajistit, aby se stará vozidla dostala tam, kde už nepoškozují krajinu ani životní prostředí.
Společně s místní komunitou a jejím závazkem k ekologii se snažíme o to, aby Světlá nad Sázavou zůstala tím nádherným místem, jakým je dnes, i pro generace příští.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň