Likvidace vozidel Svépravice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Svépravice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Svépravice

Svépravice – Klenot Čech s ohledem na ekologii

Svépravice, malebná obec v srdci Čech, je známá svým bohatým kulturním dědictvím a přírodními krásami. Jak se krajina mění s každým rokem, tak i obyvatelé Svépravice jsou svědky proměn v ekologickém myšlení a v praxi. Její rozlehlé lesy, čisté řeky a zelené louky nejsou jen tichými svědky historie, ale také symbolem udržitelnosti a harmonie s přírodou.

Ekologie v Svépravici

Stejně jako mnoho jiných obcí v Čechách, i Svépravice začala vnímat potřebu zachovat svou krásu a udržitelnost pro budoucí generace. A co je lepším příkladem tohoto odhodlání než ekologická likvidace vozidel? V průběhu let se autovraky staly nejen estetickým, ale i ekologickým problémem, který může mít negativní dopad na životní prostředí.

Ekologická likvidace a odtah autovraků

Naše firma je na čele v ekologické likvidaci vozidel v Čechách a nyní přináší tyto služby přímo do Svépravice. Nabízíme odtah autovraků z vašeho domova či pracoviště a zajišťujeme jejich bezpečnou a ekologickou likvidaci. Tím, že využijete našich služeb, nejenže se zbavíte starého vozu, ale také přispějete k ochraně krásné přírody Svépravice.

S naší firmou je likvidace vozidel snadná, rychlá a ekologicky odpovědná. Spojujte se s námi a staňte se součástí změny směrem k lepšímu a zelenějšímu Svépravici.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň