Likvidace vozidel Svatoslav. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Svatoslav. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Brno-venkov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Svatoslav

Obec Svatoslav: Srdce Čech s ohledem na ekologii

Uprostřed malebných Českých krajů leží Svatoslav, obec s hlubokými kořeny a bohatou historií. Její panorama je lemováno středověkými domy, zvonicemi a zelenými loukami, kde se prolíná tradice s moderností. Svatoslav je však nejenom místem s bohatou minulostí, ale i obcí, která si váží svého přírodního dědictví a snaží se o jeho zachování pro budoucí generace.

Ekologie a péče o životní prostředí se staly jedním z hlavních pilířů, na kterých Svatoslav staví svoji budoucnost. Obyvatelé obce jsou si vědomi důležitosti ochrany přírody a významu recyklace. A právě v tomto duchu se v obci začíná psát nová kapitola spojená s ekologickou likvidací vozidel.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k lepší budoucnosti

Každé vozidlo, ať už je to spolehlivý starý veterán nebo stroj s technickou závadou, má svůj životní cyklus. A když přijde čas, je důležité postarat se o něj odpovědným a ekologickým způsobem. Ekologická likvidace vozidel zahrnuje odbourání autovraků tak, aby bylo dosaženo co nejvyšší míry recyklace materiálů a minimalizace odpadu. Tím se nejen šetří cenné zdroje, ale také se chrání naše životní prostředí před znečišťujícími látkami, které by mohly uniknout z autovraků.

Naše firma: Vaše volba pro ekologickou likvidaci v Svatoslavi

V obci Svatoslav je nyní možné využít služeb naší firmy, která se specializuje na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. S naším profesionálním přístupem a důrazem na kvalitu vám nabízíme rychlé a bezbolestné řešení pro vaše staré vozidlo. Představte si: žádné starosti s odvozem, žádné papírování. Pouze jistota, že vaše vozidlo bude zlikvidováno s nejvyšším ohledem na ekologii a přírodu našeho krásného kraje.

Věříme, že společně můžeme udělat Svatoslav ještě zelenějším a čistším místem pro všechny jeho obyvatele.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň