Likvidace vozidel Švábov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Švábov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Švábov

Švábov: Klenot Čech s citem pro ekologii

V srdci Čech leží malebná obec Švábov, jejíž historie a tradice jsou hluboko zakorzeněny v krajině, která ji obklopuje. Toto místo s bohatou historií a krásnou přírodou se stalo symbolem toho, jak v harmonii žít s přírodou, kterou si nesmírně vážíme.

Ekologická odpovědnost v Švábovu

Jak Švábov roste a vyvíjí se, tak roste i jeho zájem o ekologii a udržitelný rozvoj. Obyvatelé obce rozumějí důležitosti ochrany životního prostředí pro současné i budoucí generace. A právě v tomto duchu je zde mnoho iniciativ zaměřených na zachování kraje v jeho nejlepším stavu.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší budoucnosti

Jedním z největších environmentálních problémů v moderní společnosti je správná likvidace autovraků. Tyto vyřazené automobily mohou způsobit vážné škody na životním prostředí, pokud nejsou správně zlikvidovány. A právě zde vstupuje na scénu naše firma. Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem, a to přímo zde v Švábovu. Naším cílem je pomoci obci a jejím obyvatelům zabezpečit, aby jejich staré automobily byly odtahovány a zlikvidovány způsobem, který je šetrný k přírodě.

Odtah autovraků v Švábovu: Rychle, snadno a ekologicky

Pokud jste obyvatelem Švábova a máte staré auto, které už není v provozuschopném stavu, můžete se na nás obrátit. Nabízíme rychlé a profesionální služby odtahu a zajišťujeme, že vaše vozidlo bude ekologicky zlikvidováno. S naší firmou můžete mít jistotu, že se postaráme o vaše vozidlo s nejvyšším respektem k životnímu prostředí.

Přidejte se k obyvatelům Švábova v jejich snaze o čistší a zelenější budoucnost. Naše služby jsou zde pro vás, abychom společně chránili krásu a integritu našeho kraje.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň