Likvidace vozidel Sulkovec. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Sulkovec. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Sulkovec

Sulkovec: Krása přírody a péče o životní prostředí

Sulkovec, malebná obec nacházející se v srdci Čech, je známá svým působivým krajem, který v sobě odráží bohatství české přírody. Zelené luky, husté lesy a čisté potoky, které obklopují Sulkovec, jsou svědectvím toho, kolik úsilí místní komunita vkládá do zachování a ochrany přírodního dědictví.

Ekologie: Nejen slovo, ale životní styl

Vědomí o důležitosti ochrany životního prostředí je v Sulkovci silně zakořeněné. Místní obyvatelé se snaží žít v souladu s přírodou, ať už jde o recyklaci odpadu, šetrné hospodaření s vodou či podporu místních ekologických iniciativ.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistšímu zítřku

Každý vůz, ať už starý, poškozený nebo nepoužívaný, má potenciál zatěžovat naše životní prostředí. Příroda v okolí Sulkovce si zaslouží, aby byla chráněna před škodlivými látkami a odpady. A právě zde přichází na řadu naše firma. Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo z vašeho domova či místa, kde auto stojí. Nejenže se tak postaráte o své staré vozidlo zodpovědným způsobem, ale přispějete také k ochraně přírody, kterou Sulkovec tak hrdě prezentuje.

V Sulkovci i v celých Čechách je naše firma vaším spolehlivým partnerem pro ekologickou likvidaci autovraků. Věnujte své staré auto do rukou odborníků, kteří se postarají o jeho šetrnou a ekologickou likvidaci, a přispějte tak k zachování krásy a čistoty našeho kraje.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň