Likvidace vozidel Suchá. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Suchá. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Suchá

Suchá: Malebná obec s ohledem na životní prostředí

Suchá je jedinečná obec v srdci Čech, známá svou bohatou historií a nádhernou přírodou. Toto místo je domovem mnoha generací, které oceňují klid a krásu okolní krajiny.

S růstem moderní doby však přicházejí i nové výzvy. Jednou z nich je péče o životní prostředí a potřeba chránit naši planetu pro budoucí generace. Ekologie se stává klíčovým prvkem v našich životech, a obyvatelé Suché jsou toho důkazem.

Naším cílem: Čistší Suchá pro všechny

A právě s touto výzvou přichází naše firma na scénu. Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo v Suché a okolí. Máme za cíl pomoci obyvatelům obce zbavit se stárnoucích a nefunkčních vozidel, která mohou ohrožovat životní prostředí.

Naše služby zajistí, že vaše staré auto bude zpracováno s maximálním ohledem na životní prostředí. Díky ekologické likvidaci vozidel zajistíme, že potenciálně škodlivé materiály budou správně recyklovány a nebudou znečišťovat naši krásnou obec.

Vyberte ekologii, vyberte naši firmu

Pokud hledáte spolehlivou firmu pro odtah a ekologickou likvidaci vašeho vozu, neváhejte se na nás obrátit. Jsme hrdí na to, že můžeme přispět k udržitelné budoucnosti Suché a chránit její jedinečnou krásu pro příští generace.

Přidejte se k nám v našem úsilí o čistější, zelenější Suchá. Naše služby jsou zde pro vás.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň