Likvidace vozidel Stropešín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Stropešín. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Stropešín

Stropešín – Krásy Českého kraje

V srdci České republiky se nachází malebná obec Stropešín, kde se tradice setkává s přítomností a kde příroda tvoří harmonii s místními obyvateli. Při procházce krajinou tohoto úchvatného místa je snadné zapomenout na starosti moderního světa a ocenit jednoduchost a krásu, kterou příroda nabízí.

Ekologie – Priorita pro Stropešín

Stropešín není jen obyčejná obec. Je to místo, kde se obyvatelé aktivně podílejí na ochraně životního prostředí a kde je ekologie na prvním místě. Lesy, louky a čisté řeky svědčí o péči a zodpovědnosti místní komunity vůči přírodě.

Ekologická likvidace vozidel v obci

S přibývajícím počtem vozidel a jejich stárnutím se objevuje problém autovraků a jejich likvidace. Tyto vraky nejenže kazí krajinu, ale také představují riziko pro životní prostředí. Je důležité, aby byly odtahovány a likvidovány ekologicky a zodpovědně.

Naše firma – Vaše ekologická volba

Pro ty, kteří chtějí svůj stárnoucí vůz ekologicky likvidovat, naše firma nabízí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem právě i ve Stropešíně. S naším profesionálním přístupem a závazkem k ochraně životního prostředí jsme hrdí na to, že podporujeme obyvatele Stropešína v jejich ekologických snahách.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň