Likvidace vozidel Stříbrné Hory. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Stříbrné Hory. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Stříbrné Hory

Stříbrné Hory: Klenot v srdci Čech

V srdci Čech, v oblasti plné historie a přírodních krás, se nachází malebná obec Stříbrné Hory. Její jméno, které odkazuje na stříbro, nám připomíná bohatou minulost oblasti, kdy se zde těžilo toto vzácné kovové bohatství. Stříbrné Hory, obklopené zelenými kopci a čistými řekami, představují ideální místo pro ty, kteří hledají klid a spojení s přírodou.

Naše odpovědnost k životnímu prostředí

Ačkoliv Stříbrné Hory mají bohatou historii, její obyvatelé i návštěvníci se stále více zaměřují na budoucnost a na ochranu místního životního prostředí. V době, kdy ekologie a udržitelný rozvoj získávají na významu, je důležité, aby každý z nás přispíval ke zlepšení stavu naší planety.

Ekologická likvidace vozidel: Naším příspěvkem k čistějšímu zítřku

Některá vozidla, ač kdysi byla symbolem svobody a dobrodružství, se nyní stávají ekologickým břemenem. Jejich likvidace může být komplikovaná a nákladná, ale s naší firmou, která provozuje ekologickou likvidaci vozidel s odtahem, je to rychlé a jednoduché. Naším cílem je zajistit, aby každé vozidlo, které již není v provozním stavu, bylo recyklováno ekologicky a bezpečně. A to vše s respektem k přírodě a krajině, jako jsou Stříbrné Hory.

Pokud hledáte spolehlivou a ekologickou alternativu pro odtah a likvidaci vašeho starého vozidla v oblasti Stříbrné Hory, obraťte se na nás. Naše firma je tu pro vás, abyste mohl/a přispět k ochraně životního prostředí a udržitelné budoucnosti našeho kraje.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň