Likvidace vozidel Strážek. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Strážek. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Strážek

Strážek: Přírodní klenot okresu Žďár nad Sázavou

Strážek, malebná obec v srdci Čech, se pyšní svou bohatou historií a jedinečným spojením s přírodou. Nacházející se v okrese Žďár nad Sázavou, tato lokalita je známá svým klidným životním prostředím a tradicemi, které reflektují hodnoty a ducha českého venkova.

Přes její krásu a zachovalost se Strážek, jako mnoho dalších míst, musí vypořádávat s výzvami moderní doby. Jednou z těchto výzev je zachování ekologické rovnováhy a péče o životní prostředí. Vědomí o ekologii a nutnost dbát na naši planetu je nyní důležitější než kdy dříve.

Ekologická likvidace vozidel: Krok směrem k zelené budoucnosti

Jedním z klíčových problémů, kterým se mnoho obcí a měst v Čechách musí vypořádávat, je problém s odstraněním starých a nepoužívaných automobilů. Tyto autovraky nejenže narušují vizuální stránku krajiny, ale také mohou představovat ekologické riziko.

Naše firma se proto specializuje na ekologickou likvidaci vozidel. Přistupujeme k likvidaci s ohledem na životní prostředí, s důrazem na recyklaci a minimalizaci odpadu. Nejenže se staráme o ekologickou stránku likvidace, ale také nabízíme odtah nepoužívaných vozidel z vašeho domova či podniku.

V obci Strážek, a v celých Čechách, jsme hrdí na to, že přispíváme k udržitelnější budoucnosti tím, že poskytujeme kvalitní služby v oblasti ekologické likvidace vozidel.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro odstranění vašeho starého vozidla s ohledem na životní prostředí, jsme tu právě pro vás. Vážíme si důvěry obyvatel Strážku a okolních obcí a jsme zde, abychom vám pomohli vytvářet zelenější budoucnost.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň