Likvidace vozidel Stonařov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Stonařov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Stonařov

Stonařov – Klenot v srdci Čech s ekologickým duchem

Stonařov, malebná obec ležící v úchvatné přírodě České republiky, se vyznačuje svým historickým dědictvím a hlubokou úctou k životnímu prostředí. Tato obec je známá svými tradičními hodnotami a silným společenským vědomím o významu ochrany přírody.

Ekologický přístup ve Stonařově

Jedním z hlavních pilířů tohoto společenského vědomí je péče o životní prostředí. Obyvatelé Stonařova si uvědomují, že péče o naši planetu zahrnuje i péči o věci, které se zdají být malé nebo nepodstatné, jako je například správná likvidace autovraků.

Ekologická likvidace vozidel s odtahem

Pro ty, kteří vlastní vozidla již nepoužitelná pro běžný provoz, je důležité najít způsob, jak je ekologicky likvidovat. Naše firma nabízí řešení v podobě ekologické likvidace vozidel s odtahem přímo ve Stonařově. Přistupujeme k likvidaci s maximální odpovědností, s důrazem na ochranu přírody a s respektem k našim zákazníkům.

Pomocí našich služeb můžete být jisti, že váš autovrak bude likvidován v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy. Naše služby tak pomáhají zajistit, že Stonařov zůstane zelený a krásný pro budoucí generace.

Obrate se na nás s důvěrou a staňte se součástí ekologického hnutí ve Stonařově.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň