Likvidace vozidel Stojčín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Stojčín. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Stojčín

Stojčín: Krása České Přírody

Stojčín, malebná obec v srdci Čech, je ukázkou spojení tradice a přírodní krásy. Při procházce po Stojčíně můžete objevovat historické památky, stinné aleje a zároveň pocítit klid, který tato část Čech nabízí.

Ekologie: Srdce Stojčínské Komunity

Stojčínští obyvatelé si velmi cení svého přírodního dědictví a dlouhodobě se věnují jeho ochraně. Ekologie zde není jen módní slovo, ale skutečný způsob života. Zelené plochy, čisté rybníky a vzduch bez znečištění svědčí o závazku místních obyvatel vůči svému okolí.

Ekologická Likvidace Vozidel: Krok ke Čistšímu Zítřku

Jako odpověď na rostoucí potřebu udržitelnosti a péči o životní prostředí se v obci Stojčín začala nabízet služba ekologické likvidace vozidel s odtahem. Autovraky, které by mohly negativně ovlivnit životní prostředí, jsou nyní bezpečně a ekologicky likvidovány.

Nabídka Naší Firmy

Naše firma je hrdá na to, že může přispět k ochraně přírody obce Stojčín. Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem, aby obyvatelé mohli mít jistotu, že jejich stará vozidla nezpůsobí žádné škody na jejich milované krajině. Pokud hledáte spolehlivou a ekologicky odpovědnou firmu pro likvidaci vašeho vozu, jsme zde pro vás.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň