Likvidace vozidel Staré Bříště. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Staré Bříště. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Staré Bříště

Staré Bříště – Srdce České Přírody

Staré Bříště je malebná obec ležící v srdci Čech. S jejími kouzelnými krajinami, zalesněnými kopci a klidnými uličkami, nabízí těm, kdo ji navštíví, klid a odpočinek od rušného městského života. Historie obce je hluboce zakořeněna v tradicích a kultuře regionu, což se odráží v pohostinnosti jejích obyvatel a v jedinečné atmosféře tohoto místa.

Na cestě k udržitelné budoucnosti

V posledních letech se Staré Bříště stalo předním představitelem v oblasti ekologie. Obyvatelé a místní samospráva pracují ruku v ruce na ochraně přírodního bohatství obce a na podpoře udržitelných iniciativ.

Ekologická likvidace vozidel je jedním z klíčových kroků ke zlepšení životního prostředí. Autovraky, které zůstávají opuštěny, mohou způsobovat škody na přírodě, znečišťovat půdu a vodu a negativně ovlivňovat krajinu.

Ochrana Přírody s Naší Firmou

Naše firma je hrdá na to, že může přispět k ochraně této nádherné obce. Nabízíme kompletní služby v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem. Díky našemu profesionálnímu týmu a moderním technologiím zajistíme rychlý, efektivní a ekologický odtah a likvidaci vašeho autovraku, čímž přispějeme k čistotě a kráse Starého Bříště.

S námi se můžete cítit v bezpečí, že vaše auto bude likvidováno odpovědným a udržitelným způsobem, který chrání naši planetu pro budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň