Likvidace vozidel Smrk. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Smrk. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Smrk

Smrk: Přírodní krása v srdci Čech

Smrk, malebná obec ležící v srdci České republiky, je často přehlíženým klenotem, který však stojí za pozornost každého milovníka přírody a čistého životního prostředí. Obklopena rozsáhlými lesy, loukami a čistými říčkami, Smrk nabízí idylické prostředí pro ty, kteří hledají klid a pohodu daleko od ruchu měst.

Ekologie: Priorita pro Smrk a naše společnost

V posledních letech zaznamenala obec Smrk nárůst ekologického uvědomění. Místní komunita a obecní zastupitelstvo si uvědomují, jak je důležité chránit a udržovat místní přírodní bohatství pro současné i budoucí generace. Je jasné, že každý krok k udržitelnosti a ekologii má zásadní význam.

Ekologická likvidace vozidel: Naším přínosem pro obec Smrk

Staré a nepoužívané automobily mohou být pro životní prostředí vážným problémem. Nejenže způsobují vizuální znečištění, ale také mohou unikat nebezpečné chemikálie do půdy a vodních zdrojů. Zde přichází na řadu naše firma. Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo z vašeho domova či místa, kde se vozidlo nachází. Díky našim službám se můžete rychle a bezpečně zbavit svého starého automobilu, aniž byste museli řešit jeho dopad na životní prostředí.

Pokud žijete v obci Smrk nebo okolí a hledáte spolehlivého partnera pro ekologickou likvidaci vašeho vozidla, neváhejte se na nás obrátit. Naše služby zajišťují, že Smrk bude i nadále zářit v plné své přírodní kráse a čistotě.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň