Likvidace vozidel Smrčná. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Smrčná. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Smrčná

Smrčná: Zelená perla v Čechách

V srdci Čech, nedaleko hlavních komunikací, se nachází malebná obec Smrčná. Je to místo, kde se tradiční česká kultura snoubí s přírodními krásami, a kde místní obyvatelé pečují o zachování svého kulturního a přírodního dědictví.

Zajímavostí je, že Smrčná se může pochlubit svou aktivní snahou o ekologickou udržitelnost. Obyvatelé i místní správa se snaží chránit životní prostředí a hledají způsoby, jak minimalizovat dopady lidské činnosti na krajinu.

Ekologická likvidace vozidel: Odpovědný přístup k životnímu prostředí

V dnešní době, kdy se stále více lidí stává ekologicky uvědomělými, je důležité zajistit, aby i staré a nepotřebné automobily byly likvidovány ekologicky. Autovraky mohou být značným zdrojem znečištění, pokud nejsou likvidovány správným způsobem.

Naše firma se specializuje na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem, a to i v obci Smrčná. Nabízíme komplexní služby, které zahrnují odtah nepoužívaných nebo nepojízdných vozidel přímo z vašeho domu či podniku, a jejich následnou ekologicky odpovědnou likvidaci.

Naše služby: Odtah a likvidace v souladu s přírodou

Naše firma je hrdá na svůj přínos k ochraně životního prostředí v obci Smrčná a okolí. Poskytujeme rychlé, spolehlivé a především ekologické služby v oblasti likvidace vozidel. S námi se můžete spolehnout na to, že váš starý automobil bude odstraněn s minimálním dopadem na přírodu, a co je nejdůležitější, budete vědět, že jste udělali správnou věc pro naši planetu.

Pokud hledáte odpovědnou firmu, která vám pomůže s ekologickou likvidací vašeho vozidla v obci Smrčná, jsme tu pro vás!

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň