Likvidace vozidel Slavíkov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Slavíkov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Slavíkov

Slavíkov – Malebná Obec s Citem Pro Ekologii

Nestojíc daleko od hlavních dopravních tahů, a přesto ukrytý mezi zelenými kopci a čistými řekami, najdeme Slavíkov – obec, kde se tradice snoubí s modernou a kde místní obyvatelé pečují o svůj domov s obrovským respektem k přírodě.

Přestože je Slavíkov menší obcí, jeho obyvatelé si velmi váží svého přírodního dědictví a dlouhodobě usilují o to, aby jejich obec zůstala čistá a zdravá pro budoucí generace. Jedním z klíčových prvků udržitelného rozvoje a ochrany životního prostředí je ekologická likvidace stárnoucích a nepotřebných vozidel.

Ekologická Likvidace Vozidel – Krok K Lepší Budoucnosti

V dnešní době, kdy se automobily stávají stále složitějšími a výrobní procesy komplikovanějšími, je důležité zajistit, aby se staré a nepotřebné vozy neocitly jako nepříjemný relikt našeho kraje. Ekologická likvidace vozidel nabízí řešení, které zajistí, že materiály, jež by mohly ohrozit životní prostředí, budou správně a bezpečně zpracovány.

Odtah Autovraků – Vaše Starosti Jsou V Minulosti

Pro místní obyvatele Slavíkova a okolí přinášíme službu odtahu nepotřebných autovraků. Naše firma se postará o to, aby vaše vozidlo bylo odtaženo bezpečně a následně ekologicky zlikvidováno. Tímto krokem nejenže přispějete k čistotě a kráse Slavíkova, ale také podpoříte ochranu životního prostředí v celém regionu.

V Slavíkově se pečuje o budoucnost a naše firma je hrdá, že může být součástí této vize.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň