Likvidace vozidel Slavětice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Slavětice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Slavětice

Slavětice: Zelený ráj s ohledem na budoucnost

Uprostřed Čech leží malebná obec Slavětice, která kromě své historie a kulturního dědictví představuje také příklad moderního přístupu k ochraně životního prostředí. Poklidné uličky, historické památky a zelené plochy tu vytvářejí harmonickou atmosféru, která reflektuje tradiční českou krajinu.

S růstem urbanizace a průmyslu je ale také potřeba dbát na ekologii a udržitelný rozvoj. Právě zde, v srdci Slavětic, se objevuje potřeba řešení, která pomáhají chránit naši planetu pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel: Naším krokem vpřed

Stará auta, jejichž provoz je často méně efektivní a zatěžuje životní prostředí, mohou být velkým problémem. Ekologická likvidace vozidel se tak stává nejen aktuálním trendem, ale i nezbytností.

Naše firma se zaměřuje na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo z vašeho domova či pracoviště. S moderními technologiemi a profesionálním přístupem se staráme o to, aby každý autovrak byl zpracován s maximálním ohledem na životní prostředí. Místo toho, aby stará auta končila na skládkách a ohrožovala naši krajinu, nabízíme komplexní řešení, které je prospěšné jak pro občany Slavětic, tak pro přírodu samotnou.

Pokud tedy vlastníte vozidlo, které již dosloužilo a hledáte ekologické a efektivní řešení jeho likvidace, obrate se na nás. Pomáháme udržet Slavětice zelené a čisté pro všechny, kteří zde žijí a pro ty, kteří sem ještě přijdou.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň